Izabela Kielczyk

Izabela Kielczyk

Psycholog biznesu, psychoterapeuta, trener ludzi biznesu, przedsiębiorca

Bio

Dlaczego psycholog w przedsiębiorstwie
Dlaczego teraz?

Praca w przedsiębiorstwie produkcyjnym wymaga ogromnej odpowiedzialności i wiąże się z wyzwaniami i pytaniami, na które często nawet spore doświadczenie nie znajduje odpowiedzi.

Szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy pandemia przynosi także dodatkowe problemy i trudności dla pracowników i menedżerów związane z problemami psychologicznymi w zespołach.

 

  • Podstawą każdego biznesu jest człowiek, a warunkiem powodzenia są relacje – zewnętrzne i wewnętrzne: z szefem, podwładnym, w zespołach.
  • Dlatego, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, pomagam mierzyć się z wyzwaniami codziennej pracy a także prowadzę autorską terapię dla ludzi biznesu.

Jestem psychologiem z zamiłowania, wykształcenia i praktyki. Specjalizuję się w psychologii biznesu. Jestem także przedsiębiorcą i menadżerem zarządzającym dwiema spółkami.

W pracy łączę doświadczenie przedsiębiorcy z wykształceniem psychologa.
To mnie wyróżnia i stanowi unikalne połączenie.
Ze mną można porozmawiać zarówno o codziennych problemach pracowników, jak również o wyzwaniach kadry menadżerskiej w prowadzeniu biznesu. Ja ich zrozumiem, ponieważ sama zmagam się z podobnymi wyzwaniami codziennie.
Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, pomagam liderom mierzyć się z wyzwaniami i prowadzę autorską terapię dla ludzi biznesu.
Przeprowadzam kadrę kierowniczą przez psychologiczną analizę ich aktualnych potrzeb biznesowych w poszukiwaniu własnych rozwiązań w oparciu o indywidualną osobowość menadżerską.
Opracowuję i prowadzę także wykłady i webinaria z tematyki psychologii biznesu na indywidualne zlecenia firm, instytucji, organizacji biznesowych, uczelni.

Jako ekspert udzielam wywiadów mediom wydawnictw branżowych, opiniotwórczych czy informacyjnych. Publikacje z moim udziałem ukazywały się m.in. w Newsweeku, WPROST, Polityce, Rzeczpospolitej czy Gazecie Wyborczej. Udzieliłam także wywiadów telewizjom: TVN, Polsat, TP oraz rozgłośniom Polskiego Radia, Tok FM i Radio Dla Ciebie.